zoom_out_map

Brelok PZL-130 Orlik 0042

110,25 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Brelok został wykonany z poszycia klap samolotu PZL-130 ORLIK. Jest to polski samolot  śmigłowy przeznaczony do szkolenia pilotów zawodowych. Samolot został zaprojektowany w latach 80 XX wieku i był budowany w PZL "Warszawa-Okęcie". 

Numer boczny samolotu: 042,

Numer fabryczny samolotu: 04960042.

Grawer przedstawia samolot PZL-130 ORLIK od boku. Z tyłu zaś podano numer fabryczny breloka, samolotu z którego pobrano materiał oraz kod QR na którym po krótce w języku angielskim przedstawiono historię samolotu.

Wymiary:

Długość: 72,5 mm

Szerokość: 30 mm

Grubość około: 0,5 mm

Planowana łączna ilość serii produkcyjnej: około 350 sztuk.

Przepraszamy, nie ma żadnych produktów.
Czas rzeczywisty: 5 Gość w tej chwili
Ilość
0

Ważna informacja dla kupującego:

Materiał z którego został wykonany brelok może mieć rysy i zadrapania, pozostałości po klejach technicznych czy też  różnych powłokach używanych w procesie produkcji samolotu. Decydując się na zakup wyrobu należy mieć ten fakt na uwadze. Obecność zniszczeń powłoki, zwłaszcza zadrapań nie stanowi wady produktu i nie jest podstawą do reklamacji. Przedstawiona fotografia ma charakter poglądowy. Sam brelok może się różnić od przedstawionego na fotografii. Numer fabryczny breloka jest przypisywany w sposób losowy. Brelok nie jest zabawką i nie powinien być użytkowany przez dzieci.

Specyficzne kody

Brelok PZL-130 Orlik 0042

110,25 zł